Haberler - 75.Yıl Namık Kemal İlkokulu

Haberler

OKULUMUZUN KİTAP KURTLARI

Devamı

OKULUMUZDA KARNE HEYECANI

OKULUMUZDA KARNE HEYECANI

Devamı

verem konulu seminer

ÇİFTLİKKÖY İLÇE SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN OKULUMUZ ÖĞRENCİLERİNE ´VEREM İLE MÜCADELE´SEMİNERİ VERİLDİ.EĞİTİMİ VEREN HEMŞİRE ŞERİFE ATAN ´A EMEKLERİNDEN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.

Devamı

YALOVADAN UZANAN ELLER PROJESİ FİNALİ

´YALOVADAN UZANAN ELLER´ PROJESİNİN SON BÖLÜMÜ OLAN VAN - ÇALDIRAN -YAŞKÜTÜK İLKOKULUNA OKULUMUZ ÇALIŞANLARI VE OKUL AİLE BİRLİĞİNİN DESTEĞİ İLE OLUŞTURULAN YARDIM KOLİLERİ KARDEŞ OKULUMUZA ULAŞTI. EMEĞİ GEÇEN HERKESE OKUL YÖNETİMİ OLARAK ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.

Devamı

YALOVADAN UZANAN ELLER

´YALOVADAN UZANAN ELLER ´PROJESİ KAPSAMINDA VAN ÇALDIRAN YAŞKÜTÜK KARAKOLUNDA GÖREV YAPAN MEHMETCİKLERİMİZE OKULUMUZ PERSONELİNİN HAZIRLADIĞI GIDA KOLİSİ YERİNE ULAŞTI. EMEĞİ GEÇEN ARKADAŞLARA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.

Devamı

DART TURNUVASI

Okul Sporları kapsamında il çapında düzenlenen DART TURNUVASINDA kız öğrencilerimiz takım halinde il 3.sü oldular. Turnuvaya katılan kız ve erkek DART takımımızı kutluyor,öğrencilerimizi yetiştiren Beden Eğitimi öğretmenimiz Ülkü DAMAR´a teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Devamı

KİTAP TANITIM KÖŞESİ

BU AY Kİ KİTAP TANITIM KÖŞEMİZDE ÖĞRENCİLERİMİZ TARAFINDAN OKUNAN  VE DİĞER ÖĞRENCİLERİMİZE TAVSİYE ETTİKLERİ KİTAPLAR BULUNMAKTADIR.

Devamı

ARALIK AYININ YILDIZI

Aralık ayının yıldız öğrencisi yapılan değerlendirme sonucunda 4/A sınıfı öğrencisi Melisa YAYLA olmuştur.Öğrencimizi tebrik ediyoruz.

Devamı

BESLENME DOSTU OKUL PROJESİ KAPSAMINDA OKUL ÖNCESİ SINIFI ÖĞRENCİ VE VELİLERİ İLE BİRLİKTE SAĞLIKLI BESLENME KAHVALTISI

BESLENME DOSTU OKUL PROJESİ KAPSAMINDA OKUL ÖNCESİ SINIFI ÖĞRENCİ VE VELİLERİ İLE BİRLİKTE SAĞLIKLI BESLENME KAHVALTISI

Devamı

ÖZEL GEREKSİNİMLİ ÖĞRENCİLERİMİZLE KAHVALTI ETKİNLİĞİ

75.Yıl Namık Kemal İlkokulu/Ortaokulu Özel Eğitim Sınıfları  (İlkokul Hafif Düzey Sınıfı , İlkokul Otizm Sınıfı, İlkokul Orta Ağır Sınıfı,Ortaokul Hafif Düzey Sınıfı,Ortaokul Otizm Sınıfı ,Ortaokul Orta Ağır Sınıf) öğrencileri  (12 ÖĞRENCİ, 13 VELİ, 12 ÖĞRETMEN), öğrenci velileri ve Özel Eğitim Öğretmenleri olarak 26/12/2018 tarihinde “Beslenme Dostu Okul” Projesi kapsamında kahvaltı etkinliği düzenledi. Kahvaltı, YALOVA /Çiftlikköy ALBİNA CAFE’ de  09:00-11:00 saatleri arasında gerçekleştirildi. Öğrencilerin ulaşımı okul servisiyle, öğrenci velileri ve öğretmenlerin ulaşımı, kendi  imkanlarıyla sağlandı.      Proje kapsamında düzenlenen kahvaltının amacı, öğretmen- veli işbirliğini sağlamak ve güçlendirmek; özel gereksinimli öğrencilerimizin gelişiminde kahvaltının önemini  bilmesini sağlamak ve hissettirmek ;  ayrıca toplumsal uyum becerilerini geliştirmek ve sosyalleşmesine katkı sağlamak olmuştur. Kahvaltı sonrasında öğrencilerimiz okul servisiyle, öğretmenler kendi imkanıyla okula dönerek eğitim öğretime devam etti.          Etkinliğe destek vermek amacıyla YALOVA /Çiftlikköy İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Selahattin ALTUN, şube müdürümüz Ahmet Selami ÖZBİLİCİ ve  Özel büro personeli Gözde PAKÖZ’ de katıldı.

Devamı