Haberler - 75.Yıl Namık Kemal İlkokulu

Haberler

BİZİM İÇİN HER YER KÜTÜPHANE

KÜTÜPHANELER HAFTASI KAPSAMINDA VELİLERİMİZİ OKULA DAVET EDEREK ONLARLA KLASİK MÜZİK EŞLİĞİNDE KİTAP OKUMANIN TADINA VARDIK.BU ETKİNLİTE EMEĞİ GEÇEN BAŞTA TÜRKÇE ÖĞRETMENİMİZ PINAR TURAMANA ,VELİLERİMİZE VE DİĞER ÖĞRETMEN ARKADAŞLARIMIZA TEŞEKKÜR EDERİZ.

Devamı

BESLENME DOSTU OKUL PROJESİ KAPSAMINDA ´OKULDA DİYABET EĞİTİMİ VE SAĞLIKLI BESLENME EĞİTİMİ´

BESLENME DOSTU OKUL PROJESİ KAPSAMINDA OKUL PERSONELİNE VE VELİLERİMİZE YÖNELİK   ´OKULDA DİYABET EĞİTİMİ VE SAĞLIKLI BESLENME EĞİTİMİ´ SAĞLIK GÖREVLİSİ Şerife ATAN tarafından okulumuz konferans salonunda verildi.

Devamı

İLÇE JANDARMA KOMUTANLIĞININ OKULUMUZA ZİYARETİ

İLÇE JANDARMA KOMUTANLIĞI PERSONELİ OKULUMUZU ZİYARET EDEREK ÖĞRENCİLERİMİZLE SOHBET EDİP; HAZIRLAMIŞ OLDUKLARI JANDARMA DERGİSİNİ DAĞITTILAR.

Devamı

REGAİP KANDİLİ ETKİNLİĞİ

OKUL ÖNCESİ SINIFINDAN REGAİP KANDİLİ ETKİNLİĞİ

Devamı

KRAL VE SOYTARI TİYATROSU ( SU HAFTASI KAPSAMINDA)

15/22 MART DÜNYA SU GÜNÜ ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA OKULUMUZDA SU KONULU ´KRAL VE SOYTARI´ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ. BU ETKİNLİKTE EMEĞİ GEÇEN BAŞTA TİYATRO EKİBİNE VE YEŞİL KÖRFEZ SU BİRLİĞİ PERSONELİ ZAFER BEY´E ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.

Devamı

BESLENME DOSTU OKUL PROJESİ KAPSAMINDA ´MEYVELİ SÜT ŞENLİĞİ´

BESLENME DOSTU OKUL PROJESİ KAPSAMINDA 2/A SINIFI ÖĞRENCİLERİNDEN   ´MEYVELİ SÜT ŞENLİĞİ´

Devamı

BEDEN KİTLE İNDEKS´İ HESAPLAMA

BESLENME DOSTU OKUL PROJESİ KAPSAMINDA BEDEN KİTLE İNDEKS´İ HESAPLAMA YAPILARAK RİSK GRUBUNA GİREN ÖĞRENCİLER TESBİT EDİLDİ.

Devamı

18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü

18 Mart Çanakkale Zaferinin 103. yıl dönümünü ve  Şehitleri Anma Günü nü Matematik öğretmenimiz Murat SEZER  ve Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenimiz Esra AYDIN ın hazırlamış oldukları programla kutladık

Devamı

18 Mart Şehitleri Anma Günü

18 Mart Şehitleri Anma Günü etkinlikleri kapsamında ilçe genelinde düzenlenen şiir yarışmasında 4/A sınıfından Emine Zehra AKSOY ilçe 2.si olmuştur.öğrencimizi ve öğretmenimiz  Feyza A. YILMAZ´ı tebrik ediyoruz.

Devamı

ORMAN HAFTASI

ORMAN HAFTASI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA ORTA-AĞIR ZİHİNSEL SINIFINDA GÖREVLİ SERPİL ERSAVCI VE REYHAN AKKOL ÖĞRETMENLERİMİZİN HAZIRLAMIŞ OLDUKLARI PANO

Devamı