Haberler - 75.Yıl Namık Kemal İlkokulu

Haberler

DİYABET PROGRAMI EĞİTİMİ

Okulumuzun tüm sınıfalrında " http://okulsagligi.meb.gov.tr web sitesinde" yer alan  "Okulda Diyabet Eğitimi Videoları" linkinden "Çocuklarda Şişmanlık ve Sağlıklı Beslenme", "Çocuklarda Diyabet", "Çocuklarda Diyabet  Kamu Spotu" eğitim videoları izletildi.

Devamı

MADDE BAĞIMLILIĞI VELİ BİLİNÇLENDİRME SEMİNERİ

Yalova Gençlik Merkezi tarafından hayata geçirilen ve İl Sağlık Müdürlüğünün de paydaşlık ettiği ‘Benim Çocuğum Asla Yapmaz Demiyorum’ projesi kapsamında Sosyal Hizmet Uzmanı Deniz Karayılmaz tarafından veli ve öğretmenlerimize  madde bağımlılığı eğitiml verildi.

Devamı

Çocuk İhmal ve İstismarı Eğitimi

Çiftlikköy İlçe Jandarma Komutanlığı ve İl Sağlık Müdürlüğü tarafından velilerimize yönelik Çocuk İhmal ve İstismarı Eğitimi verildi. Kendilerine velilerimiz ve kurumumuz adına teşekkür ederiz.

Devamı

SAĞLIK İÇİN SÜT İÇİN

SAĞLIK İÇİN SÜT İÇİN Özel Gereksinimli Öğrencilerimizden SAĞLIK İÇİN SÜT İÇİN etkinliği  

Devamı

2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası

2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası   Bursa Lösev Vakfı temsilcileri okulumuzu ziyaret ederek  öğrencilerimizi LÖSEV ve LÖSEMİ hakkında aydınlattılar. Kendilerine teşekkür ediyoruz.  Lösev nedir? Lösev (Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı) lösemili çocuklara yardımda bulunan ve birçok ihtiyacını karşılayan bir vakıftır. 1998 yılında kurulmustur.Türkiye´de ilk lösemili çocuklar hastanesi Ankara´da hizmete başlamıştır. Bu anlamlı sosyal sorumluluk çalışmasını gerçekleştiren Türkçe öğretmenimiz  Sayın Pınar TURAMAN´a ve İngilizce öğretmenimiz Sayın Yasemin KABATAŞ´a teşekkür ederiz.

Devamı

ÇOCUK KİTAPLARI

İLÇE JANDARMA KOMUTANLIĞI PERSONELİ  COCUK KİTAPLARİ HAFTASİ KAPSAMİNDA ANA SINIFIMIZI ZİYARET ETTİLER. ZİYARET SIRASINDA BİRLİKTE KİTAP AYRACI YAPTILAR. ÖĞRENCİLERİMİZE HİKAYELER OKUDULAR. KENDİLERİNE BU ANLAMLI ZİYARETLERİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİZ.

Devamı

10 KASIM ATATÜRK´Ü ANMA PROGRAMI

Cumhuriyetimizin kurucusu, Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK, vefatının 80. yıl dönümünde okulumuzda düzenlenen törenle anıldı. Programın hazırlanmasında emeği geçen arkadaşlarımıza,öğrencilerimize ve katılımlarından dolayı velilerimize teşkürlerimizi sunarız.

Devamı

SAĞLIKLI DİŞLER MUTLU GÜLÜŞLER

SAĞLIKLI DİŞLER MUTLU GÜLÜŞLER

Devamı

OKUL AİLE BİRLİĞİ YÖNETİM KURULUMUZ

HÜSEYİN YILDIZ -BAŞKAN ŞAKİR ÇİFTÇİ-BAŞKAN YARDIMCISI ASİYE KURT-SEKRETER AYSEL YILMAZ-SAYMAN AYSEL ARSLAN (ÜYE) CEMİL KUZU -DENETİM KURULU (ASİL) TUĞBA ARSLANTAŞ  (YEDEK)

Devamı

EĞLENCELİ SAATLER

ÇİFTLİKKÖY GENÇLİK MERKEZİ PERSONELİ İLE ÖĞRENCİLERİMİZ EĞLENCELİ VAKİT GEÇİRDİLER.

Devamı