Haberler - 75.Yıl Namık Kemal İlkokulu

Haberler

TÜRK GÖLGE OYUNU KARAGÖZ VE HACİVAT

  5. SINIF ÖĞRENCİLERİMİZ TÜRKÇE ÖĞRETMENİMİZ PINAR TURAMAN REHBERLİĞİNDE HAZIRLADIKLARI  KARAGÖZ VE HACİVAT TÜRK GÖLGE OYUNUNU ANASINIFI,1. VE 2. SINIF ÖĞRENCİLERİNE SUNDULAR.   

Devamı

BU AY Kİ DEĞERİMİZ: SEVGİ,SAYGI, NEZAKET

Devamı

BESLENME DOSTU OKUL

BESLENME DOSTU OKUL PROJESİ İLE KORİDORLAR RENKLENMEYE DEVAM EDİYOR

Devamı

BASKETBOL MAÇI

3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ SEBEBİYLE İLİMİZ 90.YIL KAPALI SPOR SALONUNDA YAPILAN " BASKETBOL MAÇI" NA OKULUMUZ İDARECİ ,ÖĞRETMEN VE ÖZEL EĞİTİM SINIFI ÖĞRENCİLERİ OLARAK KATILDIK. 

Devamı

SIFIR ATIK

ÇİFTLİKKÖY BELEDİYESİ TARAFINDAN ÖĞRENCİ VE PERSONELİNMİZE "SIFIR ATIK" BİLGİLENDİRME SEMİNERİ YAPILDI. OKULUMUZA BIRAKILAN GERİ DÖNÜŞÜM KUTULARI İÇİN BELEDİYEMİZE TEŞEKKÜR EDİYORUZ. 

Devamı

ÖZEL EĞİTİME İHTİYACI OLAN ÖĞRENCİLERİN ERGENLİK DÖNEMİNDE YAŞADIĞI PROBLEMLER İLE İLGİLİ AİLE SEMİNERİ

YALOVA REHBERLİK ARAŞTIRMA MERKEZİ VE ÇİFTLİKKÖY GENÇLİK MERKEZİNİN İŞBİRLİĞİNDE GERÇEKLEŞEN ÖZEL EĞİTİME İHTİYACI OLAN ÖĞRENCİLERİN ERGENLİK DÖNEMİNDE YAŞADIĞI PROBLEMLER İLE İLGİLİ AİLE SEMİNERİ REHBER ÖĞRETMEN MESUT TOSUN TARAFINDAN VERİLDİ.KATILIMLARI İLE BİZE DESTEK OLAN VELİLERİMİZE TEŞEKKÜR EDİYORUZ.

Devamı

BESLENME DOSTU OKUL PROJESİ KAPSAMINDA OKUL KORİDORLARIMIZ RENKLENMEYE DEVAM EDİYOR

BESLENME DOSTU OKUL PROJESİ KAPSAMINDA  OKUL KORİDORLARIMIZ RENKLENMEYE DEVAM EDİYOR 

Devamı

3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ

HAYAT BİZİM İÇİMİZDE BİZ HAYATIN İÇİNDEYİZ

Devamı

Servis Araçlarına Binme-İnme, Servis İçinde Hareket Etme Tarzları ve Emniyet Kemeri Kullanmanın Önemi

Çiftlikköy İlçe Jandarma Komutanlığı Asayiş Timleri ve Trafik Timi tarafından taşıma kapsamındaki öğrencilerimize servis araçlarına binme-inme, servis içinde hareket etme tarzları ve emniyet kemeri kullanmaları yönünde eğitim verildi kendilerine kurumumuz adına teşekkür ederiz.

Devamı

24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ YEMEĞİMİZ

24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜNDE TÜM ÖĞRETMENLRİMİZİN ÖĞRETMENLR GÜNÜNÜ KUTLAYARAK BU ANLAMLI GÜNÜ UYGULAMA OTELİNDE GERÇEKLEŞTİRDİĞİMİZ BİR YEMEKLE PEKİŞTİRİP GÜÜNÜN FİNALİNİ HEP BİRLİKTE KESTİĞİMİZ PASTA İLE YAPTIK.

Devamı